Jesteś tutaj

O firmie

Od 1998 r. zajmujemy się przewozami  pasażerskimi, ale nasza pasja związana z transportem autokarowym, to już ponad 20 lat doświadczeń. Tajemnica naszego sukcesu to nie tylko piękne, komfortowe autokary i nowoczesne technologie. To przede wszystkim wykwalifikowani, doświadczeni i uprzejmi Pracownicy, którzy do każdego zlecenia podchodzą z dokładnością i wyjątkowym zaangażowaniem.  Może dziwić nasze skupianie się na szczegółach każdej usługi… My wiemy jednak, że komfortowa podróż to jeden z najważniejszych elementów udanej wycieczki.

Specjalizujemy się w wynajmie autokarów, busów, samochodów osobowych, oferujemy kompleksową obsługę transportową konferencji, sympozjów, szkoleń, wyjazdów integracyjnych.

Pod marką Follow me! realizujemy przejazdy liniowe i okazjonalne na lotniska: Berlin Schönefeld (SFX) oraz Lotnisko Goleniów (SZZ). W 2015 roku dzięki kooperacji z największym europejskim przewoźnikiem, marką FlixBus, uruchomiliśmy nową linię łączącą bezpośrednio Szczecin z lotniskiem Berlin Tegel (TLX) oraz z przystankiem na Berlin ZOB (Centralny Dworzec Autobusowy).

Świadczymy usługi Business Taxi oraz VIP Transfer dla klientów indywidualnych i korporacyjnych. Nasza oferta to first class w ekonomicznej cenie, usługa idealnie dopasowana do potrzeb Klientów.

Nasze autokary wyposażone są w najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa, monitorowania GPS i MobilEye oraz ograniczniki prędkości. Pojazdy poddajemy regularnym przeglądom technicznym w autoryzowanych serwisach.

Dzięki różnorodnej flocie jesteśmy w stanie zapewnić transport każdej grupy podróżnych. Od wielu lat współpracujemy z biurami podróży, instytucjami, firmami, szkołami, klubami sportowymi oraz agencjami morskimi. W regionie zachodniopomorskim jesteśmy niekwestionowanym liderem w autokarowym przewozie osób.

Naszym priorytetem od lat jest bezpieczeństwo pasażerów, wizytówką profesjonalizm, punktualność i niezawodność, zaś największym atutem - zaangażowany i doświadczony zespół ponad 120 pracowników.

Follow me! – bezkompromisowo najlepsi!

 

Aktualności

W Follow me! od lat świadczymy usługi dla dużych, średnich i małych firm z naszego regionu, dlatego tym milej nam, że możemy także wspólnie świętować tak uroczyste i szczytne wydarzenia, jak Wigilia Izbowa na Zamku Książąt Pomorskich.    
Szczecin
wynajem autokarów
Kołobrzeg
wynajem autokarów
Świnoujście
wynajem autokarów
Berlin