Jesteś tutaj

Na dwóch kółkach po Polsce i Europie

Górzysta trasa w Beskidzie Śląskim, przemierzanie malowniczych szlaków rowerowych na Bornholmie, czy wyprawa wokół Balatonu na Węgrzech…Jeżeli Twoim ulubionym towarzyszem podróży jest rower, to z pewnością zainteresuje Cię nasza nowa oferta!
 
Z nami zorganizujesz każdą większą wycieczkę rowerową w różne zakątki Polski i całej Europy! Szczególnie polecamy się organizatorom wycieczek na terenie Województwa Zachodniopomorskiego.
 
Oferujemy wynajem autobusu lub busa z profesjonalną przyczepą do przewozu rowerów, która sprawdzi się zarówno w przypadku weekendowego wyjazdu kilku rodzin lub paczki przyjaciół, jak i dłuższych wypraw grup zorganizowanych. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą aktywnie spędzić wolny czas na łonie natury.
Zapewniamy bezpieczny i wygodny transport rowerów (w zadaszonej przyczepie, bez konieczności składania rowerów) oraz komfortową podróż dla uczestników wycieczki. Dzięki doświadczeniu naszych kierowców każda Wasza wyprawa będzie udana. Z nami możesz odkrywać nowe rowerowe szlaki na całym kontynencie.
 
W celu poznania szczegółów oferty prosimy o kontakt telefoniczny (+48) 91 425 27 99 lub mailowy: wynajem@interglobus.pl
 
Więcej informacji o naszych pojazdach i przyczepach znajdziecie na stronie Flota.
Szczecin
wynajem autokarów
Kołobrzeg
wynajem autokarów
Świnoujście
wynajem autokarów
Berlin