Jesteś tutaj

DLACZEGO MY

Nasze wieloletnie doświadczenie i dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług plasują nas w czołówce polskich firm oferujących przewozy pasażerskie:
  • Nowoczesna flota - dysponujemy najnowszymi pojazdami marki Mercedes-Benz, których średnia wieku wynosi 2 lata
  • Profesjonaliści - nasz zespół to doświadczeni, wykwalifikowani i uprzejmi kierowcy, mówiący w języku angielskim i niemieckim
  • Dyspozycyjność – jesteśmy dla Ciebie 24h przez 7 dni w tygodniu, zapewniamy szybki czas realizacji zleceń oraz natychmiastową reakcję w sytuacjach awaryjnych
  • Dbałość o szczegóły – zapewniamy punktualność, wyjątkowy komfort i standard usług
  • Pełna elastyczność i indywidualne podejście – każdą ofertę dopasujemy idealnie do Twoich potrzeb i budzetu!

Mamy wiele zalet, nie spoczywamy jednak na laurach tylko nieustannie pracujemy nad podwyższeniem jakości i rozbudowanie naszej oferty dla Ciebie. Szkolimy pracowników, inwestujemy i rozbudowujemy co roku naszą flotę. Nasi zadowoleni klienci są najlepszy miernikiem naszego sukcesu. Nie czekaj, dołącz do nich:

 

 

 

Znaszych usług korzystają organizatorzy imprez kulturalnych, społecznych , naukowych, zawodów sportowych, eventów politycznych, festiwali i dużych wydarzeń muzycznych . Jako profesjonalny i wiarygodny partner, pomożemy Ci nie tylko zrealizować najbardziej wymagające logistycznie przejazdy, lecz także zaplanować całe wydarzenie i zorganizować kompleksowy transport.

Szczecin
wynajem autokarów
Kołobrzeg
wynajem autokarów
Świnoujście
wynajem autokarów
Berlin